You are currently viewing 5 דירות זולות להשקעה בדובאי כמה עולה?

5 דירות זולות להשקעה בדובאי כמה עולה?

שוק הנדלן של דובאי חוזר לרתוח והרבה ישראלים מתחילים להתעניין בהשקעה בדובאי הדוגמה הכי טובה לזה חוץ מחיפושים בגוגל ודיבורי שולחן זה כמות הסכנויות שקפצו כמו פטריות אחרי גשם שכל מתווך ממודיעין הפך להיות מומחה לשוק בדובאי ויודע בדיוק איפה הכי כדאי לקנות. לדעתי כן צריך עזרה בלהשקיע בדובאי או בכל מדינה זרה רק צריך לעשות הרבה מחקר ולהבין בדיוק מה אנחנו קונים וכמה אנחנו משלמים.

יש הרבה סיבות להשקיע בדובאי כמו שכתבתי בפוסטים קודמים וכנראה אכתוב בעתיד אבל בקצרה אתן את הסיבות העיקריות.

  1. המחירים כרגע מאוד זולים למה שהם היו לפני הקורונה ברמה של 30-50 אחוז
  2. נכון לאוגוסט 21 המחירים התחילו לעלות ככה שיכול להיות שכבר ב22 תיהיה קפיצה משמועתית בערך הנכס שקניתם
  3. המיסים על רכישת נכס נמוכים.
  4. דירות מושקעות מאוד בעלויות שמתחילות ב350 אלף שקל לדירת סטודיו ואם מחפשים טוב אפשר למצוא דירות 120 מטר ליד הים ב700 אלף שקל.
  5. אפשר לקבל משכנתא של 50 אחוז מבנק בדובאי [צריך להעזר ביועץ משכנתא]

אוקי אז אני יתחיל בלהראות את הדירות

1

Village Circle (JVC)

דירת 3 חדרים 95 מטר במתחם דירות עם בריכה וספא האזור הוא Village Circle (JVC) שהוא אזור שזרים אוהבים לגור בו והרבה אנשים קונים בו דירות להשקעה

מחיר:525 אלף דירהם [475 אלף שקל]

לינק לראות את הדירה

הנוף מדירה

2

DUBAI MARINA

הנכס הבא מתאים למי שביקר בדובאי פעם אחת אתאהב והחליט שהוא רוצה להעביר בה כמה שיותר זמן בלי לעזוב את ישראל.

מדובר על דירת סטודיו במרינה של דובאי עם נוף למים יש לה מרפסת ומטבח נפרד ומושלמת להשכיר בתור AIRBNB ומגורים מתי שאתם מחליטים לבלות בדובאי

האזור של המרינה של דובאי נחשב האזור בו הדירות היוקרתיות יש את התשואה הכי טובה ובגלל שהמיקום שלו קרוב לחלק מחיי הלילה אפשר להשכיר אותו בקלות בAIRBNB ברווח מעולה.

המחיר 520 אלף דירהם [470 אלף שקל]

לינק

3

Village Circle (JVC)

עוד דירה ב Village Circle (JVC) דירת 2 חדרים 90 מטר בקומה נמוכה עם מרפסת ובריכה בבניין

מחיר:499 אלף דירהם [450 אלף שקל]

לינק

4

FIVE Palm Jumeirah

טוב אנחנו עולים שלב ועדין נשארים בתחום של הדירות זולות מדובר על בין האזורים הכי מבוקשים בדובאי גם לחיות בו ובעיקר לתיירים מה שעושה אותה נכס מושלם לAIRBNB. כמובן מדובר על אי הדקלים האי פאלם ג’ומירה ,האי נבנה בצורה מלאכותית ואף לאחד הסמלים של דובאי והרבה מעשירי העולם לנים בו ומחזיקים בו נכסים.

מודבר בדירת סטודיו בגודל של 50 מטרים במתחם FIVE Palm Jumeirah מדובר במלון 5 כוכבים שאפשר לקנות בו גם דירות למגורים ,כמו בהרבה ממלונות הפאר בדובאי,במתחם יש את כל הפינוקים שאפשר לצפות ממלון 5 כוכבים והמיקום שלו מושלם.

בבוקינג המלון ראיתי שאחד הדיירים משכיר ב891 שקל [לא דרך המלון] ללילה!!! לחודש אוקטובר שלא תאריך מבוקש זה אומר שאם תגיעו רק ל70% תפוסה בשנה תעשו 227650.5 שקלים בהתחשב שמחיר לנכס הוא 690 אלף דירהם שזה 620 אלף שקל תעשו 25 אחוז תשואה אחרי עמלות של BOOKING/AIRBNB ולדאוג לניקיון לא רע בכלל

מחיר: 620 אלף שקל

לינק

5

אז כמה עולה דירה בבורג’ חליפה?

טוב אז עולים עוד שלב אני חושב שאנחנו כבר לא נופלים בהגדרה של דירה זולה אבל עדין אתם תראו שדירה של 100 מטר בבורג’ חליפה הבניין גבוה בעולם עולה פחות מדירת 100 מטר בפתח תקווה): וזה מבחינתי זול!

אז מדובר על דירה 100 מטר בבורג’ חליפה הדירה היא 2 חדרים 100 מטר מושכרת ב100 אלף שקל לשנה ובנוסף ל2 חדרים יש לה 2 מקלחות ושירותים, וכמובן איך לא יש בדירה ג’קוזי.

הדירה פונה לכביש השיח מוחמד זיאד ולפי מה שאמרו לי היא ב88 [בדרך כלל מתווכים זורקים מספר אז לא לסמוך על זה]

אז כמה עולה דירה בבורג’ חליפה? 1.8 מיליון דירהם שזה 1.62 מיליון שקל לא נורא אם מקבלים שכירות של 100 אלף שקל בשנה, קצת פחות ממה שמקבלים בארץ):

זה לא הדירה הכי זולה בבורג’ חליפה מצאתי גם דירת סטודיו ב1.6 מיליון דירהם אבל זה נראה לי עסקה יותר טובה אז פרסמתי אותה.

לינק

עכשיו כמה הדגשים כבר היה לי כמה אנשים שאני מכיר שקנו דירה בדובאי וקיבלו משכנתא של 40-50 אחוז אז זה אומר שלא צריך להביא את כל הכסף מהבית וריביות בדובאי יחסית סבירות.

בנוסף אם מתכננים לגור שם או להשכיר לAIRBNB יש לקחת בחשבון עמלת ניהול של חברת הניהול של הבניין וזה יכול להגיע לסכומים די משמעותיים אז תמיד לבדוק את זה.

רוב הדירות יש עמלות ומיסים עדיף לעגל הכל ל5 אחוז ממחיר ובעמלות של הסוכנים ועורכי דין להתמקח כי תהיו שהם לא נותנים לכם את המחיר הרגיל שלהם.

חשוב לי להדגיש שאין לי כל אינטרס כאן ורציתי להביא לכם כמה דילים טובים שמצאתי כי שואלים אותי הרבה על השקעות בדובאי, דיברתי עם המתווכים לפני שפרסמתי את הדירות אבל אני לא אחראי על מה שהם פרסמו אני סך הכל מסקר את זה, למרות זאת אם קניתם אחת מדירה ואתם מבוסטים שלחו לי טולברון.

כתיבת תגובה