#StandWithIsreal #ISRAEL UNDER FIRE #IStandWithIsrael #IStandWithIsrael#IsraelUnderAttack לעומת #FREE GAZA

טוב אני עוד פעם לא קשור בכלל לבלוג, אבל בין עמי אני חיי ורציתי להוציא את זה.

במהלך המבצע השומר חומות אני מאוד פעיל ברשתות החברתיות כמו שאף פעם לא הייתי בעיקר סרטוני הסברה בטיקטוק ותגובות תמיכה בסרטונים ישראלים.

הבעיה העיקרית שאני נתקל שלעומת סרטונים של הפלסטינים שמאוד קל למצוא אותם FREE GAZA# הסרטונים שמנסים להסביר את הצד שלנו מאוד קשה למצוא אותם כי יש עשרות מהם העיקריים הם:StandWithIsreal #ISRAEL UNDER FIRE #IStandWithIsrael #IStandWithIsrael#IsraelUnderAttack אבל יש עוד הרבה אחרים.

Israel Flag in the Sun | Israel flag, Israel, St john the evangelist

ואני חושב שהבעיה העיקרית היא שבזירה שלא פחות חשובה מהקרקע או בעצם האוויר מדינת ישראל פשוט מפקירה את ההסברה שלה היא לא מסבירה מול רשתות טלוויזיה זרות היא לא מסבירה מול רשתות ערביות שאפשר למצוא שם קהל תומך והיא בטח לא מסבירה ברשתות החברתיות.

אלה רק לומר פעם אחת בערוץ 2 דובר צהל או כל אחד משרים # שלפיו המבצע הזה יפורסם ברשתות החברתיות זה מיישר את הקו כמעט לכל האנשים כמוני שאוהבים את המדינה שלהם ורוצים לעזור. הרבה ממכם יגידו לעצמם זה רק האשטאג מה זה משנה אבל זה הרבה יותר מזה זה מראה על חוסר חשיבה כללי וחוסר הבנה למשל גם הפלסטינאים יש עוד האשטאגים אבל הם דואגים שאם יש תגובה בלי #FREEGAZA זה יהיה תגובה ראשונה וישלחו הודעה למפרסם להוסיף את ה#.

וזה בא מקריאה בפורמים של פלסטינאים והבנה איך הזרוע ההסברה שלהם עובדת, וממש מביך שמדינה עם תל”ג שעוד מעט מגיע לחצי טריליון דולר ותקציב שעוד מעט יגיע ל150 מיליון דולר מפסידה במערכה כל כך חשובה לאנשים שרוב הזמן אין להם חשמל והם רוצחים אכזריים וזה צריך להפריע לכל אזרח ישראלי.

עכשיו הסיבה שאנחנו מפסידים במערכה הזאת יש גם סיבות נטרליות שלא קשורות לבלאגן ולחוסר הארגון של ישראל והם:

  1. חמאס הוא הצד החלש ותמיד קל יותר להזדהות עם הצד החלש בטח במלחמה [מה שצריך לעשות זה להסביר שבעצם זה לא משחק של נשק אלה משחק של מוסר ולחמאס לא איכפת שיהרגו להם 1000 ילדים ואפילו יותר אני הולך לישון כאשר אני חושב על עידו בן ה5 שנהרג מרסיס בשדרות וחייבים להדגיש את זה שאנחנו הצד החלש בשדה של המוסר כי לנו איכפת מחיים של האזרחים שלנו וגם מאזרחי עזה והם לא איכפת להם מאזרחים של שני הצדדים]
  2. זירת ההסברה היא הרבה פעמים זירה דמוגרפית ויש הרבה יותר מוסלמים בעולם מיהודים פשוט מאוד גם באירופה וגם בארצות הברית וקל להם הרבה יותר להזדהות עם הצד הפלסטינאי בו הם רואים מקושרים אליהם מאשר הצד הישראלי.
  3. יותר הרוגים בצד של עזה זה משחק של מספרים קשה להזדהות איתך שהצד השני סופג פי 10-20 הרוגים מצד שלך למרות שאנחנו מנסים לעשות הכל בשביל למנוע פגיעות באזרחים וחמאס עושה הכל בשביל לפגוע באזרחים גם מצד שלו [ חייבים להראות איך חמאס פוגע באוכלוסיה של עצמו ביום יום יותר מכל פעולה שצה”ל עושה כנראה בחודש חמאס שוחט את האוכלוסיה שלו יותר מכל פעולות צה”ל ביחד. יותר מזה ידוע על מקרים שבהם מפקדים בחמאס שלא אהבו משפחה מסוימת או רצו להשתלט על רכוש פשוט שחטו משפחות בני 50-100 אנשים כולל נשים ילדים ותינוקות וחייבים להביא את הסיפורים שלהם]
  4. התקשורות מביאה יותר חומר מעזה מאשר בישראל וזה נובע מ2 סיבות יש יותר דם אצלם אז יותר סיפורים והסיבה השניה הרבה מתקשורת העולמית נוטה לצד השמאלי של המפה ותעדפת את החמאס.

לעומת זאת יש כמה סיבות שהם אשמת ממשלת ישראל:

  1. הסיבה העיקרית היא: אין גוף הסברה ישראלי מאוגד עם תקציבים כוח אדם ומיקוד, מה שיש זה שיש את דובר צהל יש את משרד החוץ וכל שר תופס יוזמה ואומר מה שבא לו. גם דובר צהל מנסה לירות לכל הכיוונים גם לציבור הישראלי בלהראות מגדלים הרוסים ואז מנסה לפנות לקהל העולמי עם תמונות שבו אנחנו אומרים לחמאס לפנות את המגדל.

מה שקורה זה שהצד ישראלי מבין שנתנו למחבלים לברוח והתקשורת העולמית מראה שהרסנו בניין בלי להזכיר שדאגנו שלא היו אנשים וזה לצאת קירח מפה ומפה.

חייבים אבל חייבים גוף הסברה מדיני עם מחלקות ואגפים שיודע לפנות לכל צד ולהסביר את הצד שלנו זה מצב מורכב אבל חייבים להראות את הניסיונות שלנו לשקט ולא לפגיעה באזרחים וחייבים להראות את הצד שלהם שלא איכפת להם מאזרחים שלהם ורואים כשקי בשר שמביאים לייקים.

2.לאגד את כל המתנדבים שמנסים לעזור להם ולספק להם חומר איכותי ומסרים שרוצים להעביר לעולם ומסרים לקהל בבית.[פשוט לעשות אתר שמספק חומרים אסטרטגיה והסברים איך לעזור.

3. צריך להבין שאנחנו מתמודדים מול עשרות ארגונים פלסטינאים וארגוני שמאל שמטרה שלהם זה להשמיץ את ישראל הרבה פעמים הם משתמשים בחומר שקרי וחייבים לחשוף את זה לאנשים בעולם.

4.להתמקד בבייס כרגע אנחנו לא מתמקדים ופשוט יורים מסרים לכל הכיוונים. אנחנו לא נצליח לשכנע פלסטינאי בניו יורק שעזב את ישראל וגם לא סורי בהולנד , לעומת זה חייבים להתמקד בקודם כל בצד שלנו יהודים מכל העולם, אוונגליסטים שהם עשרות מיליונים בארצות הברית שיכתבו לחבר הקונגרס שלהם שהוא חייב להראות תמיכה בישראל, אנשים עם נטיה לימין שיכולים להזדהות איתנו ועם המטרות שלנו , ערים אירופאיות שסובלות מהגירה מוסלמית הרבה מתושבים סובלים מזה ויזדהו עם הצד הישראלי ומדינות מעולם שתומכות בישראל כמו הודו ברזיל וארגנטינה ששותפות שלנו ויש להם אוכלוסיה גדולה.

5. להבין את הזירה העתידית רוב האנשים לא נמצאים ב CNN או בפוקס ניוז הם נמצאים באינטרנט וברשתות החברתיות וחייבים להגיע אליהם בצורה ישירה על ידי פוסטים שמסבירים את האמת שלנו והשקרים שלהם.

ואולי פשוט אפשר להתחיל ולעשות אתר קטן שמאגד את האסטרגיה הסברתית של ישראל מספק חומרים ומחליט איזה האשטאג אנחנו מפרסמים ברשתות החברתיות: StandWithIsreal #ISRAELUNDERFIRE #IStandWithIsrael #IStandWithIsrael#IsraelUnderAttack

כתיבת תגובה